3094-820JS
Przegląd produktów
Part Number: 3094-820JS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 82NH 840MA 70 MOHM SMD
Arkusze danych: 3094-820JS.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
650 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 3094-820JS
Part Number 3094-820JS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 82NH 840MA 70 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 8248 pcs Arkusz danych 3094-820JS.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Zastawianie Unshielded Seria 3094
oceny - P @ Częstotliwość 65 @ 100MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 3094-820JS TR 650 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100MHz
Indukcyjność 82nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.140" (3.56mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 650MHz szczegółowy opis 82nH Unshielded Inductor 840mA 70 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max Aktualna ocena 840mA