3090R-122J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 3090R-122J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 1.2UH 265MA 1.1 OHM
Arkusze danych: 3090R-122J.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 3090R-122J
Part Number 3090R-122J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 1.2UH 265MA 1.1 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 22635 pcs Arkusz danych 3090R-122J.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Zastawianie Unshielded Seria 3090R
oceny - P @ Częstotliwość 24 @ 7.9MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 3090R-122J TR 2000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Powder Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.9MHz
Indukcyjność 1.2µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.050" (1.27mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 95MHz szczegółowy opis 1.2µH Unshielded Inductor 265mA 1.1 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Aktualna ocena 265mA