3090-562H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 3090-562H
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM
Arkusze danych: 3090-562H.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 3090-562H
Part Number 3090-562H Producent API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 15576 pcs Arkusz danych 3090-562H.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±3%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Zastawianie Unshielded Seria 3090
oceny - P @ Częstotliwość 22 @ 7.9MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 3090-562H TR 2000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Powder Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.9MHz
Indukcyjność 5.6µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.050" (1.27mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 53MHz szczegółowy opis 5.6µH Unshielded Inductor 145mA 3.5 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max Aktualna ocena 145mA
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
3090-562F
3090-562F
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 145MA 3.5 OHM
Na stanie: 9785 pcs
Pobieranie: 3090-562F.pdf
RFQ
3090-680J
3090-680J
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68NH 690MA 160 MOHM
Na stanie: 23756 pcs
Pobieranie: 3090-680J.pdf
RFQ
3090-561G
3090-561G
Opis: FIXED IND 560NH 410MA 450 MOHM
Pobieranie: 3090-561G.pdf
Pobieranie: 3090-561J.pdf
Pobieranie: 3090-562G.pdf
Opis: FIXED IND 680NH 390MA 500 MOHM
3090-561K
3090-561K
Pobieranie: 3090-561K.pdf
3090-561H
3090-561H
Pobieranie: 3090-561H.pdf
Pobieranie: 3090-681F.pdf
Pobieranie: 3090-562K.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...