2512R-104G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2512R-104G
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD
Arkusze danych: 2512R-104G.pdf
750 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2512R-104G
Part Number 2512R-104G Producent API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 35583 pcs Arkusz danych 2512R-104G.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±2%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Zastawianie Unshielded Seria 2512R
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 2512R-104G TR 750 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz
Indukcyjność 100µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.110" (2.79mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 100µH Unshielded Inductor 260mA 6 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 6 Ohm Max Aktualna ocena 260mA
Obecny - Nasycenie 195mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
2512R-103K
2512R-103K
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 519MA 1.5 OHM SMD
Na stanie: 67438 pcs
Pobieranie: 2512R-103K.pdf
RFQ
2512R-122G
2512R-122G
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 1.39A 210 MOHM
Na stanie: 29937 pcs
Pobieranie: 2512R-122G.pdf
RFQ
2512R-104K
2512R-104K
Opis: FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD