2512-223J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2512-223J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 22UH 340MA 3.5 OHM SMD
Arkusze danych: 2512-223J.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
750 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2512-223J
Part Number 2512-223J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 22UH 340MA 3.5 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 78021 pcs Arkusz danych 2512-223J.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet 2-SMD Rozmiar / Wymiar 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Zastawianie Unshielded Seria 2512
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD, J-Lead
Inne nazwy 2512-223J TR 750 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz
Indukcyjność 22µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.110" (2.79mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 22µH Unshielded Inductor 340mA 3.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max Aktualna ocena 340mA
Obecny - Nasycenie 255mA