2020R-44J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2020R-44J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 6.8UH 300MA 2.2 OHM TH
Arkusze danych: 2020R-44J.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2020R-44J
Part Number 2020R-44J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 300MA 2.2 OHM TH Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6167 pcs Arkusz danych 2020R-44J.pdf
Rodzaj Toroidal Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Zastawianie Unshielded Seria 2020R
oceny - P @ Częstotliwość 60 @ 7.9MHz
Opakowania Bulk Package / Case Radial
Inne nazwy 2020R-44J BULK 50 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.9MHz
Indukcyjność 6.8µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.230" (5.84mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 40MHz szczegółowy opis 6.8µH Unshielded Toroidal Inductor 300mA 2.2 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max Aktualna ocena 300mA
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
2020R-42J
2020R-42J
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 310MA 2 OHM TH
Na stanie: 6576 pcs
Pobieranie: 2020R-42J.pdf
RFQ
2020W
2020W
Producenci: Curtis Industries
Opis: CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.438"
Na stanie: 11320 pcs
Pobieranie: 2020W.pdf