1812R-180J
API DelevanAPI Delevan
1812R-180J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1812R-180J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 18NH 1.23A 100 MOHM
Arkusze danych: 1812R-180J.pdf
650 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1812R-180J
Part Number 1812R-180J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 18NH 1.23A 100 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 86850 pcs Arkusz danych 1812R-180J.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Zastawianie Unshielded Seria 1812R
oceny - P @ Częstotliwość 40 @ 50MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 1812R-180J TR 650 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Phenolic Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 50MHz
Indukcyjność 18nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.190" (4.83mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 1GHz szczegółowy opis 18nH Unshielded Inductor 1.23A 100 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Aktualna ocena 1.23A