1812-824H
API DelevanAPI Delevan
1812-824H Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1812-824H
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 820UH 67MA 45 OHM SMD
Arkusze danych: 1812-824H.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
650 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1812-824H
Part Number 1812-824H Producent API Delevan
Opis FIXED IND 820UH 67MA 45 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 62115 pcs Arkusz danych 1812-824H.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±3%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Zastawianie Unshielded Seria 1812
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 790kHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 1812-824H TR 650 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 31 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 790kHz
Indukcyjność 820µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.190" (4.83mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 2.5MHz szczegółowy opis 820µH Unshielded Inductor 67mA 45 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 45 Ohm Max Aktualna ocena 67mA
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
Producenci: Weidmuller
Opis: LMZF 5/9/135 3.5 GR
Na stanie: 26933 pcs
Pobieranie:
RFQ
1812-824F
1812-824F
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820UH 67MA 45 OHM SMD
Na stanie: 24523 pcs
Pobieranie: 1812-824F.pdf
RFQ
Producenci: Weidmuller
Opis: LMZF 5/10/135 3.5 GR
Pobieranie:
1812-824G
1812-824G
Producenci: API Delevan
Pobieranie: 1812-824G.pdf
1812-824K
1812-824K
Pobieranie: 1812-824K.pdf
1812-823J
1812-823J
Opis: FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD
Pobieranie: 1812-823J.pdf
Pobieranie: 1812-824J.pdf
Pobieranie: 1812-823K.pdf
1812-823H
1812-823H
Pobieranie: 1812-823H.pdf
Pobieranie: 1812-823G.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...