160R-821KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 160R-821KS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 820NH 695MA 260 MOHM
Arkusze danych: 160R-821KS.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 160R-821KS
Part Number 160R-821KS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 820NH 695MA 260 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5366 pcs Arkusz danych 160R-821KS.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Zastawianie Unshielded Seria 160R
oceny - P @ Częstotliwość 50 @ 25MHz
Opakowania Bulk Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 160R-821KS BULK 50 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 25MHz
Indukcyjność 820nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.080" (2.03mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 150MHz szczegółowy opis 820nH Unshielded Inductor 695mA 260 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max Aktualna ocena 695mA