160R-470JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 160R-470JS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 47NH 1.22A 85 MOHM SMD
Arkusze danych: 160R-470JS.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 160R-470JS
Part Number 160R-470JS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 47NH 1.22A 85 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3634 pcs Arkusz danych 160R-470JS.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Zastawianie Unshielded Seria 160R
oceny - P @ Częstotliwość 48 @ 100MHz
Opakowania Bulk Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 160R-470JS BULK 50 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Phenolic Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100MHz
Indukcyjność 47nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.080" (2.03mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 850MHz szczegółowy opis 47nH Unshielded Inductor 1.22A 85 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 85 mOhm Max Aktualna ocena 1.22A