160R-152FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 160R-152FS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 1.5UH 475MA 560 MOHM
Arkusze danych: 160R-152FS.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 160R-152FS
Part Number 160R-152FS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 475MA 560 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1880 pcs Arkusz danych 160R-152FS.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±1%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Zastawianie Unshielded Seria 160R
oceny - P @ Częstotliwość 36 @ 7.9MHz
Opakowania Bulk Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 160R-152FS BULK 50 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.9MHz
Indukcyjność 1.5µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.080" (2.03mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 120MHz szczegółowy opis 1.5µH Unshielded Inductor 475mA 560 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 560 mOhm Max Aktualna ocena 475mA