160-821KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 160-821KS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 820NH 695MA 260 MOHM
Arkusze danych: 160-821KS.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 160-821KS
Part Number 160-821KS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 820NH 695MA 260 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 6552 pcs Arkusz danych 160-821KS.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Zastawianie Unshielded Seria 160
oceny - P @ Częstotliwość 50 @ 25MHz
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 160-821KS BULK 50 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Materiał - Rdzeń Iron
Częstotliwość indukcyjności - test 25MHz Indukcyjność 820nH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.080" (2.03mm) Częstotliwość - samorezonansowa 150MHz
szczegółowy opis 820nH Unshielded Inductor 695mA 260 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max
Aktualna ocena 695mA Obecny - Nasycenie -