160-391JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 160-391JS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 390NH 890MA 160 MOHM
Arkusze danych: 160-391JS.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 160-391JS
Part Number 160-391JS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 390NH 890MA 160 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4751 pcs Arkusz danych 160-391JS.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Zastawianie Unshielded Seria 160
oceny - P @ Częstotliwość 50 @ 25MHz
Opakowania Bulk Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 160-391JS BULK 50 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 25MHz
Indukcyjność 390nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.080" (2.03mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 210MHz szczegółowy opis 390nH Unshielded Inductor 890mA 160 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max Aktualna ocena 890mA