160-123JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 160-123JS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 12UH 185MA 3.7 OHM SMD
Arkusze danych: 160-123JS.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 160-123JS
Part Number 160-123JS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 12UH 185MA 3.7 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 6367 pcs Arkusz danych 160-123JS.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Zastawianie Unshielded Seria 160
oceny - P @ Częstotliwość 41 @ 2.5MHz
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 160-123JS BULK 50 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Materiał - Rdzeń Iron
Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz Indukcyjność 12µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.080" (2.03mm) Częstotliwość - samorezonansowa 24MHz
szczegółowy opis 12µH Unshielded Inductor 185mA 3.7 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.7 Ohm Max
Aktualna ocena 185mA Obecny - Nasycenie -