1331R-224J
Przegląd produktów
Part Number: 1331R-224J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
Arkusze danych: 1331R-224J.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1331R-224J
Part Number 1331R-224J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 39315 pcs Arkusz danych 1331R-224J.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Zastawianie Shielded Seria 1331R
oceny - P @ Częstotliwość 35 @ 790kHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 1331R-224J TR 500 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 790kHz
Indukcyjność 220µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.145" (3.68mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 10MHz szczegółowy opis 220µH Shielded Inductor 64mA 11 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 11 Ohm Max Aktualna ocena 64mA
Obecny - Nasycenie 20mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
1331R-223J
1331R-223J
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD
Na stanie: 32702 pcs
Pobieranie: 1331R-223J.pdf
RFQ
1331R-224K
1331R-224K
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
Na stanie: 51170 pcs
Pobieranie: 1331R-224K.pdf
RFQ
1331R-223H
1331R-223H
Pobieranie: 1331R-223H.pdf
1331R-271K
1331R-271K
Opis: FIXED IND 270NH 530MA 160 MOHM