1331R-122J
Przegląd produktów
Part Number: 1331R-122J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
Arkusze danych: 1331R-122J.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1331R-122J
Part Number 1331R-122J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 38042 pcs Arkusz danych 1331R-122J.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Zastawianie Shielded Seria 1331R
oceny - P @ Częstotliwość 40 @ 7.9MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 1331R-122J TR 500 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.9MHz
Indukcyjność 1.2µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.145" (3.68mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 130MHz szczegółowy opis 1.2µH Shielded Inductor 247mA 730 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 730 mOhm Max Aktualna ocena 247mA
Obecny - Nasycenie 247mA