1331-823H
Przegląd produktów
Part Number: 1331-823H
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD
Arkusze danych: 1331-823H.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1331-823H
Part Number 1331-823H Producent API Delevan
Opis FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 22288 pcs Arkusz danych 1331-823H.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±3%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Zastawianie Shielded Seria 1331
oceny - P @ Częstotliwość 45 @ 2.5MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 1331-823H TR 500 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz
Indukcyjność 82µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.145" (3.68mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 11MHz szczegółowy opis 82µH Shielded Inductor 59mA 13 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max Aktualna ocena 59mA
Obecny - Nasycenie 59mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
Producenci: Schurter
Opis: PUSH ON CAP 5X20
Na stanie: 90740 pcs
Pobieranie:
RFQ
Producenci: Weidmuller
Opis: LMFS 5.08/07/90 3.5SN OR BX
Na stanie: 32998 pcs
Pobieranie:
RFQ
1331-823J
1331-823J
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD
Pobieranie: 1331-823J.pdf
1331-822K
1331-822K
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM
Pobieranie: 1331-822K.pdf
Opis: FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
Pobieranie: 1331-821K.pdf
Producenci: Weidmuller
Opis: LMFS 5.08/06/90 3.5SN OR BX
Pobieranie: 1331-821J.pdf
133101
Producenci: Amphenol Connex (Amphenol RF)
Opis: SSMA STRAIGHT CRIMP PLUG FOR RG1
1331-822H
1331-822H