1331-121J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1331-121J
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM
Arkusze danych: 1331-121J.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1331-121J
Part Number 1331-121J Producent API Delevan
Opis FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 37482 pcs Arkusz danych 1331-121J.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Zastawianie Shielded Seria 1331
oceny - P @ Częstotliwość 45 @ 25MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 1331-121J TR 500 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 17 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 25MHz
Indukcyjność 120nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.145" (3.68mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 430MHz szczegółowy opis 120nH Shielded Inductor 635mA 110 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max Aktualna ocena 635mA
Obecny - Nasycenie 635mA
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
1331-104J
1331-104J
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM
Na stanie: 36518 pcs
Pobieranie: 1331-104J.pdf
RFQ
1331-104K
1331-104K
Producenci: API Delevan
Na stanie: 42104 pcs
Pobieranie: 1331-104K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM SMD
Pobieranie: 1331-103J.pdf
Opis: FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM
Pobieranie: 1331-121K.pdf
Opis: FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
1331-104H
1331-104H
Pobieranie: 1331-104H.pdf