1210R-391G
API DelevanAPI Delevan
1210R-391G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1210R-391G
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM
Arkusze danych: 1210R-391G.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1210R-391G
Part Number 1210R-391G Producent API Delevan
Opis FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 53180 pcs Arkusz danych 1210R-391G.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±2%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Zastawianie Unshielded Seria 1210R
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 25MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 1210R-391G TR 2000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 25MHz
Indukcyjność 390nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.101" (2.57mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 250MHz szczegółowy opis 390nH Unshielded Inductor 679mA 450 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max Aktualna ocena 679mA
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
1210R-391K
1210R-391K
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 679MA 450 MOHM
Na stanie: 74508 pcs
Pobieranie: 1210R-391K.pdf
RFQ
1210R-391J
1210R-391J
Producenci: API Delevan
Na stanie: 70473 pcs
Pobieranie: 1210R-391J.pdf
RFQ
1210R-390K
1210R-390K
Opis: FIXED IND 39NH 670MA 270 MOHM
Pobieranie: 1210R-390K.pdf
1210R-390J
1210R-390J
Pobieranie: 1210R-390J.pdf
1210R-391F
1210R-391F
Pobieranie: 1210R-391F.pdf
1210R-333K
1210R-333K
Opis: FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD