1210R-122G
API DelevanAPI Delevan
1210R-122G Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1210R-122G
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 1.2UH 497MA 750 MOHM
Arkusze danych: 1210R-122G.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1210R-122G
Part Number 1210R-122G Producent API Delevan
Opis FIXED IND 1.2UH 497MA 750 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 61798 pcs Arkusz danych 1210R-122G.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±2%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Zastawianie Unshielded Seria 1210R
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 7.9MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD
Inne nazwy 1210R-122G TR 2000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.9MHz
Indukcyjność 1.2µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.101" (2.57mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 100MHz szczegółowy opis 1.2µH Unshielded Inductor 497mA 750 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 750 mOhm Max Aktualna ocena 497mA
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
1210R-121K
1210R-121K
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 971MA 220 MOHM