108R-333FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 108R-333FS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 33UH 45MA 13 OHM SMD
Arkusze danych: 108R-333FS.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 108R-333FS
Part Number 108R-333FS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 45MA 13 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5200 pcs Arkusz danych 108R-333FS.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±1%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Zastawianie Unshielded Seria 108R
oceny - P @ Częstotliwość 30 @ 2.5MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard, 2 Lead
Inne nazwy 108R-333FS TR 2000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz
Indukcyjność 33µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.075" (1.91mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 12MHz szczegółowy opis 33µH Unshielded Inductor 45mA 13 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max Aktualna ocena 45mA