105R-331HS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 105R-331HS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM
Arkusze danych: 105R-331HS.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 105R-331HS
Part Number 105R-331HS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11432 pcs Arkusz danych 105R-331HS.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±3%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Zastawianie Unshielded Seria 105R
oceny - P @ Częstotliwość 35 @ 25MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard, 2 Lead
Inne nazwy 105R-331HS TR 2000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 25MHz
Indukcyjność 330nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.075" (1.91mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 280MHz szczegółowy opis 330nH Unshielded Inductor 620mA 250 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Aktualna ocena 620mA