105-272JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 105-272JS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 2.7UH 220MA 2 OHM SMD
Arkusze danych: 105-272JS.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 105-272JS
Part Number 105-272JS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 220MA 2 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 16576 pcs Arkusz danych 105-272JS.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Zastawianie Unshielded Seria 105
oceny - P @ Częstotliwość 25 @ 7.9MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard, 2 Lead
Inne nazwy 105-272JS TR 2000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.9MHz
Indukcyjność 2.7µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.075" (1.91mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 68MHz szczegółowy opis 2.7µH Unshielded Inductor 220mA 2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max Aktualna ocena 220mA
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
105-272G
105-272G
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 220MA 2 OHM SMD
Na stanie: 9092 pcs
Pobieranie: 105-272G.pdf
RFQ
105-272H
105-272H
Producenci: API Delevan
Na stanie: 13558 pcs
Pobieranie: 105-272H.pdf
RFQ
105-272J
105-272J
Pobieranie: 105-272J.pdf
105-331F
105-331F
Opis: FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM
Pobieranie: 105-331F.pdf
105-272GS
105-272GS
Pobieranie: 105-272GS.pdf
Pobieranie: 105-331G.pdf
105-331FS
105-331FS
Pobieranie: 105-331FS.pdf
105-272K
105-272K