103R-472JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 103R-472JS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM
Arkusze danych: 103R-472JS.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 103R-472JS
Part Number 103R-472JS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15931 pcs Arkusz danych 103R-472JS.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Zastawianie Unshielded Seria 103R
oceny - P @ Częstotliwość 24 @ 7.9MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard, 2 Lead
Inne nazwy 103R-472JS TR 2000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 7.9MHz
Indukcyjność 4.7µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.075" (1.91mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 60MHz szczegółowy opis 4.7µH Unshielded Inductor 230mA 1.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max Aktualna ocena 230mA
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
103R-472H
103R-472H
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM
Na stanie: 13750 pcs
Pobieranie: 103R-472H.pdf
RFQ
103R-560JS
103R-560JS
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56NH 760MA 170 MOHM
Na stanie: 19014 pcs
Pobieranie: 103R-560JS.pdf
RFQ
103R-472K
103R-472K
Pobieranie: 103R-472K.pdf
103R-472HS
103R-472HS
Pobieranie: 103R-472HS.pdf
103R-560K
103R-560K