103-273JS
API DelevanAPI Delevan
103-273JS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 103-273JS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD
Arkusze danych: 103-273JS.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 103-273JS
Part Number 103-273JS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 17209 pcs Arkusz danych 103-273JS.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Zastawianie Unshielded Seria 103
oceny - P @ Częstotliwość 25 @ 2.5MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard, 2 Lead
Inne nazwy 103-273JS TR 2000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 2.5MHz
Indukcyjność 27µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.075" (1.91mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 22MHz szczegółowy opis 27µH Unshielded Inductor 120mA 6.9 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 6.9 Ohm Max Aktualna ocena 120mA