103-120JS
API DelevanAPI Delevan
103-120JS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 103-120JS
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 12NH 1.19A 69 MOHM SMD
Arkusze danych: 103-120JS.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 103-120JS
Part Number 103-120JS Producent API Delevan
Opis FIXED IND 12NH 1.19A 69 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 19619 pcs Arkusz danych 103-120JS.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±5%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Zastawianie Unshielded Seria 103
oceny - P @ Częstotliwość 57 @ 50MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard, 2 Lead
Inne nazwy 103-120JS TR 2000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Phenolic Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 50MHz
Indukcyjność 12nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.075" (1.91mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 2.45GHz szczegółowy opis 12nH Unshielded Inductor 1.19A 69 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 69 mOhm Max Aktualna ocena 1.19A
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
103-1092-BL-F0500
103-1092-BL-F0500
Producenci: CNC Tech
Opis: USB3.0 A/M-MICRO B WITH FERRITES
Na stanie: 8885 pcs
Pobieranie: 103-1092-BL-F0500.pdf
RFQ
Producenci: CNC Tech
Na stanie: 16400 pcs
Pobieranie: 103-1092-BL-F0100.pdf
RFQ
103-121G
103-121G
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 880MA 125 MOHM
Pobieranie: 103-121G.pdf
103-121F
103-121F
Producenci: API Delevan