100R-561F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 100R-561F
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 560NH 185MA 450 MOHM
Arkusze danych: 100R-561F.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 749 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 749 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 100R-561F
Part Number 100R-561F Producent API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 185MA 450 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 749 pcs Arkusz danych 100R-561F.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±1%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Zastawianie Unshielded Seria 100R
oceny - P @ Częstotliwość 40 @ 25MHz
Opakowania Bulk Package / Case Nonstandard, 2 Lead
Inne nazwy 100R-561F BULK 50 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Iron Standardowy czas oczekiwania producenta 13 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 25MHz
Indukcyjność 560nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.065" (1.65mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 170MHz szczegółowy opis 560nH Unshielded Inductor 185mA 450 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max Aktualna ocena 185mA
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
100R-472F
100R-472F
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 71MA 3.1 OHM
Na stanie: 771 pcs
Pobieranie: 100R-472F.pdf
RFQ
100R-472K
100R-472K
Producenci: API Delevan