1008-821H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1008-821H
Producent / marka: API Delevan
Opis produktu FIXED IND 820NH 708MA 300 MOHM
Arkusze danych: 1008-821H.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1008-821H
Part Number 1008-821H Producent API Delevan
Opis FIXED IND 820NH 708MA 300 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 42316 pcs Arkusz danych 1008-821H.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±3%
Dostawca urządzeń Pakiet 1008 Rozmiar / Wymiar 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Zastawianie Unshielded Seria 1008
oceny - P @ Częstotliwość 40 @ 25MHz
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 2-SMD, J-Lead
Inne nazwy 1008-821H TR 2000 temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Częstotliwość indukcyjności - test 25MHz
Indukcyjność 820nH Wysokość - Siedzą (Max) 0.085" (2.16mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 140MHz szczegółowy opis 820nH Unshielded Inductor 708mA 300 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max Aktualna ocena 708mA
Obecny - Nasycenie -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
1008-682K
1008-682K
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 274MA 2 OHM SMD
Na stanie: 54366 pcs
Pobieranie: 1008-682K.pdf
RFQ
1008-821J
1008-821J
Producenci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 708MA 300 MOHM
Na stanie: 59407 pcs
Pobieranie: 1008-821J.pdf
RFQ
1008-822G
1008-822G
Opis: FIXED IND 8.2UH 264MA 2.16 OHM
Pobieranie: 1008-822G.pdf
Opis: FIXED IND 82NH 801MA 190 MOHM
Pobieranie: 1008-820K.pdf
Pobieranie: 1008-822J.pdf
1008-822H
1008-822H
Pobieranie: 1008-822H.pdf
Pobieranie: 1008-821G.pdf
1008-822F
1008-822F
Pobieranie: 1008-822F.pdf
Pobieranie: 1008-821F.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...