QH22L28GC
APEM Inc.APEM Inc.
QH22L28GC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: QH22L28GC
Producent / marka: APEM Inc.
Opis produktu 22MM L/HALO BLACK BODY TINTED LE
Arkusze danych: QH22L28GC.pdf
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje QH22L28GC
Part Number QH22L28GC Producent APEM Inc.
Opis 22MM L/HALO BLACK BODY TINTED LE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3459 pcs Arkusz danych QH22L28GC.pdf
Długość fali - Szczyt - Napięcie 12 V ~ 26.4 V
Kąt widzenia - Rodzaj LED
Termination Style Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Seria QH
oceny DC Kształt wycięcia panelu Round
Wycięcie w panelu Wymiary 0.866" (22.00mm) Inne nazwy 679-3860
Millicandela ocena - Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Przejrzystość soczewki Clear Lens Style / rozmiar Ring with Domed Top, 55.00mm
Kolor soczewki Green Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Kolor lampy Green Stopień ochrony IP67
cechy - szczegółowy opis LED Panel Indicator Green Clear 12 V ~ 26.4 V 4.2 ~ 20mA Ring with Domed Top, 55.00mm Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Aktualny, bieżący 4.2 ~ 20mA