KS500B14
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: KS500B14
Producent / marka: APEM Inc.
Opis produktu KNOB SMOOTH W/SKIRT 0.250" METAL
Arkusze danych: KS500B14.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje KS500B14
Part Number KS500B14 Producent APEM Inc.
Opis KNOB SMOOTH W/SKIRT 0.250" METAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15873 pcs Arkusz danych KS500B14.pdf
Rodzaj Smooth Styl Cylindrical with Skirt
wał Rozmiar 0.250" (6.35mm) Seria KS
Inne nazwy KS500B1/4AP
KS500B1/4AP-ND
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Metal Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wskaźnik Line on Side and Skirt Wysokość 0.630" (16.00mm)
cechy 6-32 Set Screw (2) Średnica 0.500" (12.70mm) Top, 0.750" (19.05mm) Bottom
Kolor Black
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
KS500B1/8
KS500B1/8
Producenci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: KNOB FLUTED W/SKIRT 0.126" METAL
Na stanie: 7748 pcs
Pobieranie: KS500B1/8.pdf
RFQ
KS500B1/4
KS500B1/4
Opis: KNOB FLUTED W/SKIRT 0.250" METAL