BA9SY130A
APEM Inc.APEM Inc.
BA9SY130A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BA9SY130A
Producent / marka: APEM Inc.
Opis produktu BASED LED BA9S YELLOW
Arkusze danych:
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BA9SY130A
Part Number BA9SY130A Producent APEM Inc.
Opis BASED LED BA9S YELLOW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 21060 pcs Arkusz danych
Długość fali - Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) 130VAC
Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm) Seria -
Inne nazwy 679-2913 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela ocena 225mcd Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis LED Lamp Replacement Yellow Miniature Bayonet (BA9S) 130VAC 0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm) Konfiguracja Single