BA9SB28A
APEM Inc.APEM Inc.
BA9SB28A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BA9SB28A
Producent / marka: APEM Inc.
Opis produktu BASED LED BA9S BLUE
Arkusze danych:
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BA9SB28A
Part Number BA9SB28A Producent APEM Inc.
Opis BASED LED BA9S BLUE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15065 pcs Arkusz danych
Długość fali - Napięcie - Naprzód (Vf) (Typ) 28V
Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm) Seria -
Inne nazwy 679-2917 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela ocena 490mcd Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
szczegółowy opis LED Lamp Replacement Blue Miniature Bayonet (BA9S) 28V 0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm) Konfiguracja Single
Kolor Blue Lampy mogą zastąpić Multiple Miniature Bayonet Lamps
Typ podstawy Miniature Bayonet (BA9S) Aplikacje -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
BA9SG130A
BA9SG130A
Producenci: APEM Inc.
Opis: BASED LED BA9S GREEN
Na stanie: 12945 pcs
Pobieranie:
RFQ
BA9S48
BA9S48
Producenci: Altech Corporation
Opis: SPARE FILAMENT BULB 48 V BA9S