AFD54-20-41SW-6117-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: AFD54-20-41SW-6117-LC
Producent / marka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis produktu CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT
Arkusze danych: AFD54-20-41SW-6117-LC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje AFD54-20-41SW-6117-LC
Part Number AFD54-20-41SW-6117-LC Producent TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 2688 pcs Arkusz danych AFD54-20-41SW-6117-LC.pdf
Wire Gauge lub Range - AWG 20 Stosowanie Unshielded
Typ atrybutów Environment Resistant Rodzaj For Female Sockets
stacking Direction Crimp Zakończenie Osłony Circular
Shell Materiał, wykończenie - Wykończenie powłoki Aluminum Alloy
Seria MIL-DTL-26482 G Series II, AFD Stan RoHS Bulk
Wtyk / wtyk Średnica Gody Olive Drab Inne nazwy DAFD54-20-41SW-6117-LC
temperatura robocza -55°C ~ 175°C Liczba biegunów 41
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Panel Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena -
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta AFD54-20-41SW-6117-LC
Duża średnica Dostarczany 20-41 Wstaw materiał -
zawiera - cechy -
Rozszerzony opis 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT