60HFUR-300
Vishay Semiconductor Diodes Division
60HFUR-300 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 60HFUR-300
Producent / marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis produktu DIODE GEN PURP 300V 60A DO203AB
Arkusze danych: 60HFUR-300.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 60HFUR-300
Part Number 60HFUR-300 Producent Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis DIODE GEN PURP 300V 60A DO203AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6044 pcs Arkusz danych 60HFUR-300.pdf
Napięcie - Szczyt Rewers (Max) Standard Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 60A
Napięcie - Podział DO-203AB Seria -
Stan RoHS Bulk Odwrócona Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odporność @ Jeżeli F - Polaryzacja DO-203AB, DO-5, Stud
Inne nazwy *60HFUR-300 Temperatura pracy - złącze 80ns
Rodzaj mocowania Chassis, Stud Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta 60HFUR-300 Rozszerzony opis Diode Standard 300V 60A Chassis, Stud Mount DO-203AB
Diode Configuration 50µA @ 300V Opis DIODE GEN PURP 300V 60A DO203AB
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 1.3V @ 60A Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 300V
Pojemność @ VR F -40°C ~ 125°C