ULCD-35DT
4D Systems4D Systems
ULCD-35DT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ULCD-35DT
Producent / marka: 4D Systems
Opis produktu MOD LCD 3.5" 320X480 DIABLO16
Arkusze danych: 1.ULCD-35DT.pdf2.ULCD-35DT.pdf3.ULCD-35DT.pdf4.ULCD-35DT.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ULCD-35DT
Part Number ULCD-35DT Producent 4D Systems
Opis MOD LCD 3.5" 320X480 DIABLO16 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1263 pcs Arkusz danych 1.ULCD-35DT.pdf2.ULCD-35DT.pdf3.ULCD-35DT.pdf4.ULCD-35DT.pdf
Przedstawiamy Area 48.96mm W x 73.44mm H Ekran dotykowy Resistive
Seria - Inne nazwy 1613-1095
ULCD35DT
Berło TTL Kolor grafiki Red, Green, Blue (RGB)
Dot Rozmiar - Dot pikseli 480 x 320 (HVGA)
Plamka 0.15mm W x 0.15mm H Rodzaj wyświetlacza TFT - Color
Tryb wyświetlania Transmissive Przekątna ekranu 3.5" (88.90mm)
szczegółowy opis Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color TTL 3.5" (88.90mm) 480 x 320 (HVGA) podświetlenie LED - White
Kolor tła -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
ULCD-28PTU
ULCD-28PTU
Producenci: 4D Systems
Opis: MOD TFT-LCD 2.8" 240X320 TOUCH
Na stanie: 1279 pcs
Pobieranie: ULCD-28PTU.pdf
RFQ
ULCD-35DT-PI
ULCD-35DT-PI
Producenci: 4D Systems
Opis: LCD PK 3.5" RASPB PI SHIELD&CBL