VP340-4007
3M3M
3M
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: VP340-4007
Producent / marka: 3M
Opis produktu 3M E-A-R ULTRAFIT ME
Arkusze danych:
Status RoHs Nie dotyczy / Nie dotyczy
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje VP340-4007
Part Number VP340-4007 Producent 3M
Opis 3M E-A-R ULTRAFIT ME Stan ołowiu / status RoHS Nie dotyczy / Nie dotyczy
dostępna ilość 14827 pcs Arkusz danych
Rodzaj Earplugs Seria E-A-R™
Inne nazwy 10080529191486
3M162424
VP340-4007-ND
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
VP340-4004
VP340-4004
Producenci: 3M
Opis: DISPENSER REFILL 1=1BAG
Na stanie: 21753 pcs
Pobieranie:
RFQ
VP3225K401R175
VP3225K401R175
Producenci: KEMET
Opis: VARISTOR 270V 400A 3225
Na stanie: 248843 pcs
Pobieranie: VP3225K401R175.pdf
RFQ
VP3225K401R250
VP3225K401R250
Producenci: KEMET
Opis: VARISTOR 390V 400A 3225
Pobieranie: VP3225K401R250.pdf
VP3OX
VP3OX
Producenci: Conxall / Switchcraft
Opis: PATCHCORD VIDEO STD 3' ORANGE
Pobieranie: VP3OX.pdf
VP3BLX
VP3BLX
Opis: PATCHCORD VIDEO STD 3' BLUE
Pobieranie: VP3BLX.pdf
VP3225K401R300
VP3225K401R300
Opis: VARISTOR 470V 400A 3225
Pobieranie: VP3225K401R300.pdf
VP3BKX
VP3BKX
Opis: PATCHCORD VIDEO STD 3' BLACK
Pobieranie: VP3BKX.pdf
VP3GYX
VP3GYX
Opis: PATCHCORD VIDEO STD 3' GRAY
Pobieranie: VP3GYX.pdf
VP3225K401R275
VP3225K401R275
Opis: VARISTOR 430V 400A 3225
Pobieranie: VP3225K401R275.pdf
VP3GNX
VP3GNX
Opis: PATCHCORD VIDEO STD 3' GREEN
Pobieranie: VP3GNX.pdf
VP3225K401R230
VP3225K401R230
Opis: VARISTOR 360V 400A 3225
Pobieranie: VP3225K401R230.pdf
VP3PX
VP3PX
Opis: PATCHCORD VIDEO STD 3' PURPLE
Pobieranie: VP3PX.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...