SLIC-2.2X19-BA
3M3M
3M
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SLIC-2.2X19-BA
Producent / marka: 3M
Opis produktu AERIAL CLOSURE KIT
Arkusze danych: 1.SLIC-2.2X19-BA.pdf2.SLIC-2.2X19-BA.pdf
4 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SLIC-2.2X19-BA
Part Number SLIC-2.2X19-BA Producent 3M
Opis AERIAL CLOSURE KIT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1865 pcs Arkusz danych 1.SLIC-2.2X19-BA.pdf2.SLIC-2.2X19-BA.pdf
Rodzaj Aerial Closure, Free-Breathing Otwarcie osłony 14.00" (355.6mm)
Seria SLiC™ Inne nazwy 00054007714835
Ilość par kablowych 100 Pairs @ 24-26 AWG Standardowy czas oczekiwania producenta 5 Weeks
Długość - Ogólnie 19.00" (482.6mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
cechy Shield Bond Assembly 4462, Rubber End Seals Średnica - Wewnątrz 2.200" (55.88mm)
szczegółowy opis Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 19.00" (482.6mm) 100 Pairs @ 24-26 AWG
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SLI48CR
SLI48CR
Producenci: Weidmuller
Opis: DC INPUT MODULE 48V