PB15NT50-C
3M3M
PB15NT50-C Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PB15NT50-C
Producent / marka: 3M
Opis produktu TIE WIRE 15" NATURAL 50LB
Arkusze danych:
Status RoHs Nie dotyczy / Nie dotyczy
  • Wiadomość
Specyfikacje PB15NT50-C
Part Number PB15NT50-C Producent 3M
Opis TIE WIRE 15" NATURAL 50LB Stan ołowiu / status RoHS Nie dotyczy / Nie dotyczy
dostępna ilość 4229 pcs Arkusz danych
Drut / Cable Tie Rodzaj Standard, Locking Szerokość 0.180" (4.57mm)
Wytrzymałość 50 lbs (22.68 kg) Seria -
Opakowania 100 per Pkg Inne nazwy 000-51128-59351-6
3M105C
41978
Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line) Materiał Polyamide (PA), Nylon
Długość - przybliżona 15.00" Długość - Rzeczywisty 1.250' (381.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Not applicable / Not applicable cechy -
szczegółowy opis Standard, Locking Natural 4.00" (101.60mm) 0.180" (4.57mm) 50 lbs (22.68 kg) 1.250' (381.00mm) Kolor Natural
Średnica wiązki 4.00" (101.60mm)