P50-050S-R1-EA
3M3M
P50-050S-R1-EA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: P50-050S-R1-EA
Producent / marka: 3M
Opis produktu CONN SOCKET 50POS STR .050" GOLD
Arkusze danych:
209 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje P50-050S-R1-EA
Part Number P50-050S-R1-EA Producent 3M
Opis CONN SOCKET 50POS STR .050" GOLD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 20455 pcs Arkusz danych
Seria Pak 50, P50 Smoła 0.050" (1.27mm)
Opakowania Bulk Inne nazwy 0-00-51111-73887-0
P50050SR1EA
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 50
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Kojarzonych Układanie Heights - Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość nad forum 0.421" (10.70mm)
cechy Board Lock, Flange szczegółowy opis 50 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole Gold