P25LE-068S-DA
3M3M
P25LE-068S-DA Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: P25LE-068S-DA
Producent / marka: 3M
Opis produktu CONN SOCKET 68POS .050" GOLD
Arkusze danych: 1.P25LE-068S-DA.pdf2.P25LE-068S-DA.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje P25LE-068S-DA
Part Number P25LE-068S-DA Producent 3M
Opis CONN SOCKET 68POS .050" GOLD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 9985 pcs Arkusz danych 1.P25LE-068S-DA.pdf2.P25LE-068S-DA.pdf
Rodzaj przewodu Ribbon Cable wire Gauge 30 AWG
Seria P25LE Rozstaw rzędów -
Smoła 0.050" (1.27mm) Opakowania Bulk
Inne nazwy 5111173828
P25LE068SDA
Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 68 Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Feed Through, Strain Relief
mocowanie Rodzaj Latch Lock/Eject Hooks szczegółowy opis 68 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 30 AWG