N3408-5502
3M3M
3M
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: N3408-5502
Producent / marka: 3M
Opis produktu CONN HEADER 16PS R/A SHORT LATCH
Arkusze danych: N3408-5502.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje N3408-5502
Part Number N3408-5502 Producent 3M
Opis CONN HEADER 16PS R/A SHORT LATCH Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4327 pcs Arkusz danych N3408-5502.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Solder
Styl Board to Board or Cable Całun Shrouded - 4 Wall
Seria 3000 Rozstaw rzędów - łączenie 0.100" (2.54mm)
Pitch-Mating 0.100" (2.54mm) Opakowania Bulk
Całkowita długość kontaktu - Inne nazwy 05113860104
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Liczba rzędów 2
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 16
Rodzaj mocowania Through Hole, Right Angle Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał Palność ocena UL94 V-0 Kojarzonych Układanie Heights -
Wysokość izolacji 0.340" (8.64mm) Kolor izolacji Black
Stopień ochrony - cechy Keying Slot, Mounting Flange
mocowanie Rodzaj Latch Lock/Eject Hooks, Short szczegółowy opis Connector Header Through Hole, Right Angle 16 position 0.100" (2.54mm)
Aktualna ocena 1.75A Contact Type Male Pin
Kształt kontaktów Square Materiał styków Copper Alloy
Długość kontaktu - post 0.112" (2.84mm) Długość łącznika - dopasowanie 0.240" (6.10mm)