MP2-R090-51P1-LR
3M3M
3M
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MP2-R090-51P1-LR
Producent / marka: 3M
Opis produktu CONN INV SOCKET 2-FB 90POS 5ROW
Arkusze danych: 1.MP2-R090-51P1-LR.pdf2.MP2-R090-51P1-LR.pdf
784 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MP2-R090-51P1-LR
Part Number MP2-R090-51P1-LR Producent 3M
Opis CONN INV SOCKET 2-FB 90POS 5ROW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12431 pcs Arkusz danych 1.MP2-R090-51P1-LR.pdf2.MP2-R090-51P1-LR.pdf
napięcie znamionowe - Zakończenie Press-Fit
Seria MetPak™ MP2 Smoła 0.079" (2.00mm)
Opakowania Bulk Inne nazwy 00051111750568
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 5
Ilość Pozycje Loaded All Liczba biegunów 90
Liczba kolumn - Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał Palność ocena UL94 V-0
cechy Inverse Aktualna ocena 1.5A