MP2-HS240-51
3M3M
3M
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MP2-HS240-51
Producent / marka: 3M
Opis produktu CONN SHROUD 2-FB 240POS 5ROW
Arkusze danych: MP2-HS240-51.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MP2-HS240-51
Part Number MP2-HS240-51 Producent 3M
Opis CONN SHROUD 2-FB 240POS 5ROW Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 15821 pcs Arkusz danych MP2-HS240-51.pdf
Seria MP2 Smoła 0.079" (2.00mm)
Opakowania Tube Inne nazwy 05111156753
MP2HS24051
Liczba rzędów 5 Liczba biegunów 240
Uwaga Contacts Not Included Rodzaj mocowania Varies by Contact
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant cechy -
szczegółowy opis 240 Position Shroud for Male Pins Connector Beige Varies by Contact Backplane Zastosowanie złącza -