M3AWK-1006J
3M3M
M3AWK-1006J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M3AWK-1006J
Producent / marka: 3M
Opis produktu IDC CABLE - MSC10K/MC10G/MPL10K
Arkusze danych: 1.M3AWK-1006J.pdf2.M3AWK-1006J.pdf3.M3AWK-1006J.pdf4.M3AWK-1006J.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M3AWK-1006J
Part Number M3AWK-1006J Producent 3M
Opis IDC CABLE - MSC10K/MC10G/MPL10K Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stosowanie - Zastawianie Unshielded
Seria - Pitch - Złącze 0.100" (2.54mm)
Pitch - Kabel 0.050" (1.27mm) Liczba rzędów 2
Liczba biegunów 10 Długość 0.500' (152.40mm, 6.00")
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Flange, Polarizing Key
szczegółowy opis 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00") Kontakt Wykończenie Grubość 30.0µin (0.76µm)