M3AAA-1006J
3M3M
M3AAA-1006J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: M3AAA-1006J
Producent / marka: 3M
Opis produktu IDC CABLE - MSC10A/MC10G/MSC10A
Arkusze danych: 1.M3AAA-1006J.pdf2.M3AAA-1006J.pdf3.M3AAA-1006J.pdf
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje M3AAA-1006J
Part Number M3AAA-1006J Producent 3M
Opis IDC CABLE - MSC10A/MC10G/MSC10A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 92917 pcs Arkusz danych 1.M3AAA-1006J.pdf2.M3AAA-1006J.pdf3.M3AAA-1006J.pdf
Stosowanie - Zastawianie Unshielded
Seria - Pitch - Złącze 0.100" (2.54mm)
Pitch - Kabel 0.050" (1.27mm) Inne nazwy M3AAG-1006J
Liczba rzędów 2 Liczba biegunów 10
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Długość 0.500' (152.40mm, 6.00")
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy -
szczegółowy opis 10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00") Kontakt Wykończenie Grubość 30.0µin (0.76µm)