IMCSN-0800-48A
3M3M
IMCSN-0800-48A Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: IMCSN-0800-48A
Producent / marka: 3M
Opis produktu HEAT SHRINK IMCSN 0800 BK 48A
Arkusze danych: IMCSN-0800-48A.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje IMCSN-0800-48A
Part Number IMCSN-0800-48A Producent 3M
Opis HEAT SHRINK IMCSN 0800 BK 48A Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6962 pcs Arkusz danych IMCSN-0800-48A.pdf
Rodzaj Tubing, Flexible kurczenie Proporcje 3 to 1
Temperatura termokurczliwe - Seria IMCSN
Odzyskany grubość ścianki - Inne nazwy 00054007588115
3M161650
IMCSN-0800-48A-ND
temperatura robocza -55°C ~ 110°C Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable
Materiał Polyolefin (PO) Standardowy czas oczekiwania producenta 3 Weeks
Długość 4.00' (1.22m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Średnica wewnętrzna - Dostarczany 0.800" (20.32mm) Średnica wewnętrzna - Odzyskany 0.220" (5.59mm)
cechy Adhesive Lined szczegółowy opis Heat Shrink Tubing, Flexible 0.800" (20.32mm) 3 to 1 Black 4.00' (1.22m)