HF759/36SF
3M3M
3M
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HF759/36SF
Producent / marka: 3M
Opis produktu CBL RIBN 36COND 0.050 GRAY 275'
Arkusze danych: HF759/36SF.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 150 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 150 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
7 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HF759/36SF
Part Number HF759/36SF Producent 3M
Opis CBL RIBN 36COND 0.050 GRAY 275' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 150 pcs Arkusz danych HF759/36SF.pdf
wire Gauge 28 AWG Napięcie 150V
Zastawianie Unshielded Seria HF759
Wstążka szerokość 1.750" (44.45mm) Grubość Ribbon -
oceny UL Style 21683 Smoła 0.050" (1.27mm)
Inne nazwy 00051111965207
ME36R-275
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Liczba żył 36 Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Długość 275.0' (83.82m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Kolor koszulki Gray Jacket (izolacji) Materiał Polyolefin (PO)
Rezystancja izolacji 10 GOhm Pierwszy dyrygent Mark Blue
cechy Zippable szczegółowy opis Flat Ribbon Cable Gray 36 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable, Round Jacket 275.0' (83.82m)
dyrygent Strand 7 Strands / 36 AWG Materiał przewodnika Copper, Tinned