HF365/50SF
3M3M
HF365/50SF Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: HF365/50SF
Producent / marka: 3M
Opis produktu CBL RIBN 50COND 0.050 GRAY 10'
Arkusze danych: HF365/50SF.pdf
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje HF365/50SF
Part Number HF365/50SF Producent 3M
Opis CBL RIBN 50COND 0.050 GRAY 10' Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4757 pcs Arkusz danych HF365/50SF.pdf
wire Gauge 28 AWG Napięcie 300V
Zastawianie Unshielded Seria HF365
Wstążka szerokość 2.500" (63.50mm) Grubość Ribbon 0.035" (0.89mm)
oceny UL Style 21682 Smoła 0.050" (1.27mm)
Inne nazwy MD50R-10 temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Liczba żył 50 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Długość 10.0' (3.05m) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Kolor koszulki Gray Jacket (izolacji) Materiał Polyolefin (PO)
Rezystancja izolacji 10 GOhm Pierwszy dyrygent Mark Blue
cechy Zippable szczegółowy opis Flat Ribbon Cable Gray 50 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 10.0' (3.05m)
dyrygent Strand 7 Strands / 36 AWG Materiał przewodnika Copper, Tinned