898-72MMX55M
3M3M
898-72MMX55M Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 898-72MMX55M
Producent / marka: 3M
Opis produktu TAPE FILAMENT CLEAR 2.83"X 60YDS
Arkusze danych: 898-72MMX55M.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 898-72MMX55M
Part Number 898-72MMX55M Producent 3M
Opis TAPE FILAMENT CLEAR 2.83"X 60YDS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2484 pcs Arkusz danych 898-72MMX55M.pdf
Szerokość 2.83" (72.00mm) Stosowanie Packaging
Grubość - podłoże, nośnik - Grubość - Klej -
Grubość 0.0066" (6.6 mils, 0.168mm) Zakres temperatury -
Tape Type Filament Początek okresu trwałości Date of Manufacture
Okres ważności 18 Months Seria Scotch® 898
Opakowania Roll Inne nazwy 00021200398704
3M160830
898-72MMX55M-ND
89872MMX55M
Poziom czułości na wilgoć (MSL) Not Applicable Standardowy czas oczekiwania producenta 3 Weeks
Długość 180' (55.0m) 60 yds Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Kolor Clear Podłoże, Carrier Scotchpro™ Film
Spoiwo Rubber
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
Producenci: Crouzet
Opis: US SHAFT - MOTOR 898000 - 48V 40