8830-APC/FS
3M3M
8830-APC/FS Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 8830-APC/FS
Producent / marka: 3M
Opis produktu CONN FIBER LC PLUG SMPLX 125UM
Arkusze danych: 8830-APC/FS.pdf
60 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 8830-APC/FS
Part Number 8830-APC/FS Producent 3M
Opis CONN FIBER LC PLUG SMPLX 125UM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5092 pcs Arkusz danych 8830-APC/FS.pdf
Simplex / duplex Simplex Seria -
Odbicie -35dB Inne nazwy 00051115262203
temperatura robocza -40°C ~ 75°C Rodzaj mocowania Free Hanging (In-Line)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Tryb Singlemode
Cykle krycia 100 Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Stopień ochrony -
Materiał obudowy Engineered Resin Kolor obudowy Green
Średnica rdzenia włókna - Średnica okładziny cienkiej 125µm
Materiał okucie Zirconia cechy Angle Polished, Strain Relief
mocowanie Rodzaj Latch Lock szczegółowy opis Fiber Optic Plug Connector LC Simplex 125µm Green
Typ złącza Plug Style Connector LC
Średnica kabla 0.9mm Przełącznik analogowy Wyłącz Czas White
Body Material Engineered Resin Tłumienie - Typ -0.3dB
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
8830N
8830N
Producenci: ebm-papst Inc.
Opis: FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
Na stanie: 2778 pcs
Pobieranie: 8830N.pdf
RFQ
8830-APC/AS
8830-APC/AS
Producenci: 3M
Opis: CONN FIBER LC PLUG SMPLX 125UM
Na stanie: 5377 pcs
Pobieranie: 8830-APC/AS.pdf
RFQ
8830-55G
8830-55G
Producenci: 3M
Opis: MATRIX RESIN 8830, 55 GALLON (65
Na stanie: 6 pcs
Pobieranie:
Opis: MATRIX RESIN 8830, 5 GALLON (60
Na stanie: 83 pcs
Pobieranie:
Producenci: Weidmuller
Opis: SURGE PROTECTION
Na stanie: 710 pcs
Pobieranie: 8830230000.pdf
Producenci: Mill-Max
Opis: CONN PIN RCPT
Pobieranie: 8830-0-15-80-22-84-10-0.pdf
Producenci: Mill-Max
Opis: CONN PIN RCPT
8830V
8830V
Producenci: ebm-papst Inc.
Opis: FAN AXIAL 80X38MM 115VAC TERM
Pobieranie: 8830V.pdf
8830TA
8830TA
Opis: FAN AXIAL 76X37MM 115VAC WIRE
Pobieranie: 8830TA.pdf
8830A
8830A
Pobieranie: 8830A.pdf
8830TV
8830TV
Pobieranie: 8830TV.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...